| Patrick20061997 a întrebat:

Azi am dat Sala am picat cu 21 chiar asa prost sa fiu sau asa ghinion sa am am invatat dupa scoala rutiera am facut tot mediul de invatare am facut si chestionare si degeaba. Acasa fac chestionare cam 4-5 pe zi si le iau pe toate cu 24. In plus mi au picat intrebari care nici nu am auzit de ele. Dupa ce pot invata ca sa iau Sala? Dau. Funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

ASta se intampla cand nu inveti legislatia rutiera, ci faci chestionarele dupa ureche.
Invata intai legislatia, incearca sa o intelegi logic si te asigur ca vei rezolva 100% toate chestionarele.
Sunt sute de intrebari legate de legsilatia aia, de aceea trebuie s ao inveti, ca invatatul chestionarelor nu te ajuat nici la examen si nici in trafic!

| Patrick20061997 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc îmi poti da o adessa de a ta ca sa ținem legatura?

1 răspuns: