| ovidiu8msn a întrebat:

Ce se mai aude cu taxa de prima inmatriculare si cea de poluare? Am luat o masina din Germania si vreau sa o inmatriculez. Se va schimba ceva de la 1 Ianuarie 2013?

1 răspuns:
| angerdragut a răspuns:

Sunt pareri contradictorii alti zic ca se va baga o taxa anuala dar cine stie si eu am o masina adusa si de 4 ani ma chinui so inscriu ma costa pe putin 1000 € si eu atat am dat pe ea deci nu face masina cat e taxa! tot ce putem face e sa asteptam 1 ianuarie sa vedem ce se intampla.