| rockvandam a întrebat:

Ce tunning(vizual)pot face la un audi a6 2005 berlina?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Niste jante 18", o vopsea candy cat mai inchisa... Si cam atat.
Aspectul e destul de "maxim" din fabrica, nu prea mai ai ce pune.

| rockvandam explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am jante pe 18 culoarea e cameleonica se schimba ba in negru ba intr-un visiniu depinde de lumina soarelui.Am grila din fata s-line scaune s-line(asa am cumparat-o).
As vrea sa ii schimb navigatia si sa pun un dvd player mmi sa am videocliiuri in masina dar nu gasesc de unde sa cumpar.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru rockvandam):

Aia e vopseaua candy red. Exact ce spuneam.
Mai bine cauti o navigatie Android, decat DVD.
Cauta-i niste stopuri aftermarket https://i.ytimg.com/vi/OyLMFPyHfqk/maxresdefault.jpg

| rockvandam explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Imi plac mult stopurile astea mi-am comandat si eu acum

| xerxes1 a răspuns:

Pentru inceput ai putea sa o duci la o spalatorie.
Apoi ii faci plinul si ii pui anvelope noi de calitate.
Daca iti mai raman bani fa-i o revizie ulei filtre, ulei cutie de viteze, lichid de frana noi,bucse, bara de torsiune, capete de bara, pivoti.
Si daca iar raman bani, discuri frana sport placute ceramice si amortizoare noi.
Abia dupa acesti pasi poti sa gandesti mai departe la tuning vizual.

| banud a răspuns:

Jante 225 late si pe 16, un eleron ( spoiler) frumos o toba sport ceamuri fumuri 80% dar pe spate pe fata pui mai slabe ca nu ai voie cu ele exagerat de negre si daca e gri sau alba faci portbagajul, platfonul si capota negre si daca e neagra le faci albe si daca vrei mai multe idei scrii pe google audi a6 tuning multa bafta!