| alex_2236 a întrebat:

Cine are audi a4 model 2003 sau 2004, si ma poate ajuta sa imi spuna si mie in detaliat intretinerea,la diesel si la cel pe benzina? costuri,consum,asigurare, impozitul etc.Va multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Costuri sunt cele de service care sunt in jur de 1500 de lei la reprezentanta, asigurarea este aproximativ 700-1300 de lei RCA-ul in functie de ce casa de asigurari vrei tu, impozitul depinde de motorizare de la 250 de lei pana pe la 1000 de lei anual, ITP-ul 100 de lei, consumul depinde si acesta de motorizare la diesel undeva la 6 pana la 8 mixt in functie de stilul de mers dar la benzina ajunge si la 11-12 mixt.

Răspuns utilizator avertizat