| Sofer a întrebat:

Cine mai e dispus în 2022 sa cumpere un bmw 320 e46 2.0d 150 cp 2004-2005 doar pentru faptul ca e mașina sportiva și consuma puțin? Ca dotări principale : faruri xenon, volan m și scaune cu alcantara și navi. La maxim 2000-2500 eur

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu laughing
Dar mai mult de 1500 euro nu prea face, pentru mine.
Daca o mai tii vreo 3-4 ani, vine din spate un val foarte numeros de pasionati, care vor plati bani frumosi pe e46.
La fel cum acum se platesc bani frumosi pe e30, e36, e39.

| timidu89 a răspuns:

E o rabla de 20 ani, peste 2 sau 3 ani. Nu merita mai mult de 1000.

| Sofer explică (pentru timidu89):

Eu înțeleg ca o merita atât. Dar astea sunt preturile la o mașină bună.