| bobonel a întrebat:

Credeti ca exista vreun pericol pentru masina daca se baga motorina de la pompa in bidoane si din bidoane in rezervor imediat? Multumesc

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce faci asta cand poti baga direct in rezervor? Nu intra mustiucul de la pompa in gaura de umplere? Ca nu inteleg.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru darrio2007):

Poate a ramas cu masina in pana prostului la 2 strazi de peco si ne intreaba de pe smartfon.

| darrio2007 a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Posibil.

| paulthegame a răspuns:

Nu categoric nu

| MihaelaDart a răspuns:

N-are nimic, din moment ce faci corect umplerea rezervorului.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu e periculos.

| bogdanstefan12234 a răspuns:

Nu se poate intampla nimic, doar sa fie curate bidoanele.

| missmaryy a răspuns:

Nu ar fi nici o problema ca doar in rezervor pui tot motorina iar in rezorvor pui din bidoane.
Vezi sa fie bidoanele curate