| Aalexander a întrebat:

Cum se cheama jucaria aia de o conectezi in locul de unde-ti aprinzi tigara la masina si apoi poti conecta un telefon la ea ca sa asculti ceva muzica?

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Modulator fm.

| OldSoul a răspuns (pentru Aalexander):

Si eu am unul identic, nu il folosesc prea des, dar de functionat nu are probleme, merita toti bani, isi face treaba.

| Aalexander explică (pentru OldSoul):

Merita pe naiba.
Acum 10 min l-am calcat in picioare... Ranitii mamei lui de modulator. am dat 23 de lei degeaba.

| OldSoul a răspuns (pentru Aalexander):

Nu stiu ce probleme ai avut tu, dar mie nu mi-a facut nici o problema si l-am folosit pe 2 masini diferite.

| Aalexander explică (pentru OldSoul):

Am un amarat de fiat punto din 2001. poate din cauza asta.

| OldSoul a răspuns (pentru Aalexander):

Spune exact ce problema ai intalnit...