| vavitza a întrebat:

Cum poti conecta televizoru (plasma) la internet sa asculti muzica pe you tobe sau altele?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai bagat cablul de internet in mufa televizorului de internet? Ca daca nu poti prin wi fi, te vei conecta prin cablu.

| mihai69 a răspuns:

Cu ajutorul unui dispozitiv gen Chromecast.

| ChristianKalman a răspuns:

Dacă e SmartTV se conectează la WiFi iar dacă nu, ai nevoie de un cablu HDMI. happy

| Kauskaite a răspuns:

Ar trebui sa ai un televizor smart. Ar avea deja Youtube, google si restul...mai intai conectezi la wifi din setari si dupa poti face ce vrei.