| Memesita a întrebat:

Cum se poate afla daca taxa auto de inmatriculare a fost recuperata?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Depunand o cerere la finante in acest sens, impreuna cu copie dupa documentele masinii, iar daca se poate si o copie a dovezii de plata. Finantele de care apartii vor verifica mai departe la finantele unde s-a incasat taxa si iti vor elibera o adeverinta in cazul in care taxa nu a fost recuperata. Bineinteles ca asta dureaza, dar alta modalitate legala nu exista.

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Realiste.

| Memesita explică (pentru Latinmoon):

Ce?

| Latinmoon a răspuns (pentru Memesita):

Ai schimbat intrebarea.

| Memesita explică (pentru Latinmoon):

Se poate asa ceva? laughing

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Cauta pe Google.