| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar rulota neinmatriculata! In jur de 500 euro

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

De unde esti?

| Gaby3891 a răspuns (pentru a1doru):

Rm. Valcea, si nu vreau o rulota mica mica, dar sa fie in jur de 500 euro.

| Gaby3891 a răspuns (pentru a1doru):

In special vreau sa o tin pe un teren si sa ramana acolo, de aceea vreau neinmatriculata

| a1doru a răspuns (pentru Gaby3891):

Eu as avea una,[la drobeta]foarte misto, de numai 400kg[4 locuri, aragaz, apa, etc], cu vama platita cu tot.nu o mai folosesc de fooarte mult timp, din motive de sanatate.nu am inscris-o in ro.fiindca nu prea sedeam prin tara.o aveam inscrisa ''afara'', unde aveam domiciliul.problema ar fi ca daca te-ar interesa, trebuie sa o iei pe o platforma, ne fiind inmatriculata.

| Gaby3891 a răspuns (pentru a1doru):

Daca ai niste poze poti trimite prin emailul cata_cool_vl@yahoo.com ca as vrea sa o sa vad!