| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am permisul suspendat pot conduce o mașina prin pădure?(Suzuki Vitara 1995) având in vedere ca pana la intrarea in pădure va conduce un prieten cu permis

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Atâta timp cât nu e un drum deschis circulaţiei publice, no problem!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ți ai luat permisul de prima data dacă nu știi unde sa îl folosești?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

laughing) Ocupa-te de ce e important pentru tine, nu pentru mine, nu fi irelevant, te rog frumos

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

E destul de important pentru mine daca tu circuli pe drumurile publice cu un permis luat cine stie cum... ca legea nu pari sa o stii prea bine

| FruttiFresh300 a răspuns:

Teoretic dacă nu ai permis, nu ai voie să conduci o mașină, dar practic lucrurile stau altfel. Fiecare după cât curaj are.

| IComeNuts a răspuns:

E exact asa cum au spus Sierra si Anonim, nu ai de ce sa iti faci probleme daca nu e drum public. Nu eu merit funda

| anonim14081995 a răspuns:

Permis îți trebuie numai pe drum public în pădure poate sa fie politia lângă tine n-are ce sa-ți facă.