| KNz9898 a întrebat:

Daca am picat la traseu, cand pot sa ma duc sa ma reprogramez din nou? Stiu ca trebuie sa fac cazierul, dar taxa de la CEC mai trebuie platita?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti reprograma de acum, dar nu vei fi reprogramat decat peste cel putin 15 zile.
Daca esti la a doua sau a treia examinare platesti taxa normala de 6 lei, peste 3 examinari platesti o taxa de 84 lei.
Si nu uita sa mai faci 6 ore de conducere si sa duci adeverinta in acest sens, acestea sunt obligatorii si fara ele nu vei fi primit la examen.

| KNz9898 explică (pentru Ioandelasal):

Si taxa de 6 lei unde o platesc?

| Ioandelasal a răspuns (pentru KNz9898):

O platesti unde ai platit-o si la prima examinare.

5 răspunsuri:
| DanielCiinaru a răspuns:

Salut..mai direaza asa de mult programarea la traseu pe Bucuresti? ..eu am luat sala pe 26 iulie si dau traseul scum pe 31 octombrie

| DanielCiinaru a răspuns:

Salut..mai dureaza asa de mult programarea la traseu pe Bucuresti? ..eu am luat sala pe 26 iulie si dau traseul scum pe 31 octombrie

| KNz9898 explică (pentru DanielCiinaru):

Da asa este peste tot, te programeaza numai peste 3 luni sad Nu picarea traseului este cea mai rea parte ci asteptarea aceasta, Dupa parerea mea exameul auto ar trebui sustinut odata la 15 zile!