| Sitrade a întrebat:

Am picat la traseul auto. Am facut cele 6 ore si maine merg sa ma reprogramez. Pe langa adeverinta care atesta efectuarea celor 6 ore, mai trebuie platita vreo taxa? Va multumesc!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| PringAloe a răspuns:

Din cate stiu eu nu trebuie sa mai platesti nimic, doar te reprogramezi fara alte costuri suplimentare, in momentul in care pici traseul singura taxa ar fi aia pe care o platesti pentru efectuarea a celor 6ore/3sedinte obligatorii care in urma efectuarii lor ti se elibereaza adeverinta respectiva cu care te duci si te reporogramezi, fara alte taxe/costuri suplimentare.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu inteleg de ce nu i ai intrebat pe ei? Ca doar te ai reprogramat la traseu intreaba i.

| Vântulalb a răspuns:

La prima reexaminare, nu. Daca iar pici, le platesti pe urmatoarele.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu

| Vali215 a răspuns:

Da, mai trebuie platita benzina pe care o consumi la traseu. Mie mi-a cerut 150 de lei, dar depinde de la caz la caz.