| alexro13 a întrebat:

Daca la un golf 4 din anul 2000 mi-a ruginit un pic aripa stanga spate e un semn ca va incepe toata masina sa rugineasca? am reparat aripa dar ma imi e frica sa nu imi apara si pe altundeva rugina. va multumesc

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu e un semn de nimic, pur și simplu ai mers cu mașina pe un drum neasfaltat și au sărit pietre care au lovit aripa și au curățat izolația de pe ea.

| Azµre a răspuns:

Cauta si vezi daca si prin alta parte a inceput sa apara rugina cureti vopsesti apoi uitate sub ea si vezi cum se prezinta si incearca sa o antifonezi macar ii mai lungesti viata tongue

| danielsima94 a răspuns:

Poate fi de la sarea aruncata pe asfalt iarna trecuta, nu trebuie sa iti faci griji, dar trebuie curatat si vopsit, Succes