| Evelinmariaa a întrebat:

Daca mă apuc de școală de șoferi în iulie cand voi fi programat sa dau orașul?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate avansa o perioada cat de cat exacta, avand in vedere ca n-avem de unde sti cat va dura scoala de conducere, cand vei fi programata la proba teoretica, daca vei reusi sau nu de prima data si care va fi perioada pana vei fi programata la proba practica.
O evaluare foarte aproximativa ar fi de cca 5-6 luni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 2 luni pana faci scoala, plus vreo 3 luni pana te programeaza deci cam prin noiembrie

| Crackman a răspuns:

Depinde cat de repede termini orele si cati sunt inaintea ta la oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce vei lua sala la aproximativ 3 luni, depinde și de unde ești.

| Anon31241212 a răspuns:

Peste 3-4 luni, depinde de locurile disponibile, poate mai renunta careva, etc. Sunt care daca le dai 100 de euro iti dau locul tie, daca te grabesti.