| RaVuL a întrebat:

În 23 iulie voi împlini 18 ani. Când pot să mă apuc de școala de șoferi?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

În cazul tău, începând cu data de 23 Aprilie 2014, poți începe orele de condus, dar nu te poți înscrie în examenul teoretic, decât după data de 24 Iulie 2014, inclusiv.
Baftă!

7 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Poți depune actele din iunie. Și chiar de ziua ta poți avea permisul în mână.

| suntserios a răspuns (pentru mimiwewem):

De ziua ta abia te poti inscrie la examen, nu are niciun permis in mana

| mimiwewem a răspuns (pentru suntserios):

Ba are. Am o "prietenă" care a luat permisul chiar de ziua ei! și asta a fost pe 13 martie 2014.

| suntserios a răspuns (pentru mimiwewem):

Facem exceptie de spagari

| Carmen27 a răspuns:

Poti face scoala inainte, dar examenul il dai cand implinesti 18 ani.

| ombladon a răspuns (pentru Carmen27):

Doar cu 3 luni inainte...

| Tudor_George_1994 a răspuns:

Te poti apuca de scoala cu 3 luni inainte sa faci 18 ani...iar examenul teoretic o sa-l dai dupa ce implinesti 18 ani.