| romanaols a întrebat:

Daca visezi ceva, acel lucru se indeplineste?

11 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca muncesti sa iti indeplinesti visul da. Daca iti doresti sa castigi la Loto probabil ca nu!

| mgtow a răspuns:

Nu

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este obligatoriu.
Citește aici mai mult, www.elystar.ro
Pa, pa.

| DiamondEyes a răspuns:

Logic ...ca nu

| wintage a răspuns:

Nu! Daca da, sunt doar coincidente sau, la unii oameni, premonitii.

| MâţaD a răspuns:

Si eu am visat ca sunt prima domnisoara americii si nu s-a indeplinit...ce dezamagirestraight face

| StefyRO a răspuns:

Din intamplare poate dar de obicei nu

| TheBestTPU a răspuns:

Nu...niciodata

| robySz a răspuns:

Intr`un caz din 10 miliardewinking
Deci. nu

| Sehmet a răspuns:

Foarte rar, iar visele care se implinesc se numesc premonitii.

| madyc a răspuns:

Da daca crezi suficient in tine, uite fiecare om are vise si se pot indeplini unii oameni spun si asta este singura explicatie logica pentru savanti ca tot ce strange omul intr-o zi va avea multe imagini care noi le denumim vise asa ca nu iti pot da un raspuns clar depinde de om, mult succes... big grin