| emaalexandra97 a întrebat:

Daca visezi un vis care ai vrea sa se indeplineasca, se indeplineste?

Răspuns Câştigător
| Coco_3708 a răspuns:

Depinde de cat de mult crezi in acel lucru. puterea mentala este foarte puternica este ca o atractie de fapt daca tu atragi acel gand pozitiv si te gandesti ca se va intampla chiar se va intampla eu am trait asta pe pielea mea :*

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu credsad

| InLove a răspuns:

Pai, ar trebui sa fie in limita posibilului, sa fie roationa, si in general sincer nu as vrea sa te dezamagesc, mnu, in general, asta nu inseamna ca nu pto fii exceptii laughing, si cel putin visul respectiv ar trebui sa te stimuleze nu sa stai cu mainile-n san, si sa asteptii sa picee din cer visul, sa ti se indeplineasca, ar trebui sa te stimuleze sa faci tot ce iti sta in putinta sa il aduci tu la realitate ( atunci satisfactia este si mai mare ) probabil ca va fi greu dar stii cum se zice daca crezi totul e posibil, succes, si sincer iti urez ca toate visele care... trebuie, nu neaparat care vrei, sa ti se indeplineasca, de multe ori ceea ce vrem nu e neaparat ceea ce avem nevoie, mie inca imi este greu sa ma obisnuiesc cu ideea dar ma straduiesc! big grin

| PandaCrusher a răspuns:

Daca chiar crezi in el, foarte posibil sa se indeplineasca love struck!