| slam a întrebat:

Am o nelamurire... daca visezi ca iti pui o dorinta ti se indeplineste acea dorinta?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Depinde. Totul tine de simple coincidente. Dorintele nu se implinesc asa, doar stand cu ochii in soare. Trebuie sa lupti ca sa iti indeplinesti propriile dorinte. Altfel nu le indeplineste nimeni. Acum poate voi primi stupid pentru ca v-am distrus visele "Cum? Nu o sa? crying" dar asta este adevarul adevarat. Cel care are argumente care sa ma contrazica, sunt bucuros sa il aud.

| slam explică:

Merci de raspunsuri...eu am intrebat ca am visat de 3 ori ca imi puneam aceeasi dorinta happy

| MICHAel a răspuns:

Din contra este ceva normal pentru ca te-ai gandit foarte mult la acea dorinta iar mintea a reproduso pe timpul nopti

| midnight a răspuns:

Nu e o regula. ar trebui sa fi vrajitor ca sa-ti dai swama de asa ceva. in orice caz iti urez mult succes sa poti sa-ti indeplinesti dorinta.

| marian123 a răspuns:

Nu cred

| janistel a răspuns:

Nu sa iplini daca tu singura nu a se te straduri so indeplenesti