| laudima22 a întrebat:

De ceva zile mi s-a stricat stickul de la mașina cu muzică Modulator FM bluetooth, încărcător USB cu 2 ieșiri. L-am băgat prima data, după l-am scos iar și nimic, nu intra. Și ieșea și fum si după ce l-am scos nu l-am mai băgat înapoi, nu mai mergea. Eu acolo am și o brichetă, nu sunt fumător, dar e o brichetă. Acum vreau sa iau altul nou, ce sa fac sa scot bricheta și să îl las fără. Ca îmi e daca iau altul nou iar îmi scoate fum și se strica. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am ars si eu o groaza de modulatoare din astea ieftine. Solutia e unul de calitate.

| laudima22 explică (pentru suntserios):

Dar sa scot bricheta sau sa o las acolo!?