| TheSkull a întrebat:

De unde pot cumpara si eu un motor de logan 1. 4mpi? Sau macar un sit de unde sa ma interesez.

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai nu ai de ce sa schimbi tot motorul ca nu a crapat tot o-data, schimbi doar ce este cu probleme in motor. Ai aici rubrica de garnituri motor, piese motor, ungere motor, management motor, racire motor si asa mai departe! http://www.autokarma.ro/Grupe.aspx?TipautoId=26252

| al3xandru_4340 a răspuns:

Pai motorul il poti lua de la dezmembrari si nu cred ca este la un pret foarte mare[Este cam puturos]..Incearca la un din asta de dezmembrari sa gasesti un logan 1.4 care sa fie in regula cu motorul.

| rocket a răspuns:

Pe www.piese-AZ.ro gasesti tot ce vrei in materie de piese.

| masteradviser a răspuns:

Cauta pe okazii.ro sau pe tocmai.ro
aici gasesti orice fel de produs nou sau 2nd hand