| Sebastian_Gheorghe_1986 a întrebat:

Doresc sa ma inscriu la scoala de soferi auto. Cum trebuie sa procedez. Pentru ca nu imi permite timpul acum sa fac scoala si toate cursurile acum. Doresc sa ma inscriu si sa fac cateva ore de conducere. Iar dupa doua saptamani trebuie sa plec din tara si revin luna viitoare asta in decembrie. Cum procedez ma inscriu si platesc toata scoala acum sau o parte acum si restul cand revin. Va rog ajutati-ma. Eu vreau ori um sa ma inscriu acum. Si cat timp este valabil dosarul de la data inscrierii?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te la o scoala de conducere si afli toate informatiile necesare pentru inscriere si daca poti intrerupe scoala.
Sa stii ca la inceput se fac orele de legislatie rutiera, abia apoi se trece la orele de conducere.