| youaremyecstasy a întrebat:

Dupa ce dai traseul la examenul pentru carnet, poti sa conduci o masina pana ti se elibereaza carnetul? gen:politistul poate sa iti dea vreo hartie pe baza careia poti sa circuli pana intri in posesia carnetului?:-s

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Trebuie sa mergi la permise ca sa iti eliberezi o dovada ca ti-ai luat permisul, doar asa poti conduce. iar permisul iti va ajunge in 3-4 zile happy

4 răspunsuri:
| stefan110310 a răspuns:

Lol frate. nu poti sa astepti 24 de ore? doamneelaughing)))

| Dana211 a răspuns:

O hartie primesti a doua zi dar nu de la politist ci de acolo de unde iti ridici carnetul (iti da o dovata cum ca poti circula) cu care poti conduce si care e valabila pana cand e gata carnetul

| alexandraalis a răspuns:

Nu ai voie sa conduci inainte de eliberarea permisului.