| zuzuliana a întrebat:

Pentru examenul de scoala de soferi este suficient sa faci intrebarile din carte? Cele de la politie sunt identice cu cele din carte sau difera? Unde as putea gasi chestionarele de la politie?

Răspuns Câştigător
| quintul a răspuns:

Nu e bun siteul ala kityy,. iti zic eu, intra pe www.drpciv.ro, e siteul lor.

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Fă chestionarele de pe http://chestionare.auto.ro/
Sunt foarte asemănătoare cu cele de la poliţie.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

@quintul - am dat examenul acela de câteva ori şi mi s-au parut foarte asemănătoare întrebările. Chiar mai asemănătoare decât cele din cartea pe care o aveam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge prietene DRPCIV.RO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.drcpiv.ro is identice k alea de la examen.alea din carte nu is identice.doar k de vreo 2 zile nu mai merge siteul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.drpciv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa dau de permis la arsta de 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.drpciv.ro
de fapt merge 'prietene' folosing numai internet explorer.
trebuie sa iti faci un cont si dai teste cate vrei. testele sunt chiar cele ce se dau si la examen.
este de asemenea un site pe care poti verifica raspunsurile(si te poti testa) :
http://urssur.com/teste-auto/motor

| flysky a răspuns:

Cauta cartea lui Dan Teodorescu recomandata de asociatia instructorilor auto din Romania, e cea mai buna garantat si fa chestionare aici www.drpciv.ro astea-s chestionarele oficiale.

| mm_6180 a răspuns:

Ok...daca lumea s-a lamurit cu intrebarile din chestionare are cineva idee daca avand buletin cu adresa de bucuresti care expira in cateva saptamana ...se intampla sa pic una dintre probe, iar apoi imi schimb buletinul cu adresa intr-un alt judet unde voi sustine probele sau daca trebuie sa repet scoala?