| Nevroza a întrebat:

Cum invat pentru scoala de soferi? Nu am nicio motivatie, chestionarele le pic cu 10. is varza si nici nu imi place. Ce pot sa fac? Cand ma apuc sa citesc ma ia somnul.

Răspuns Câştigător
| miolina a răspuns:

Cumpara-ti simulator pentru a invata sa conduci masina. Sau cauta-l pe la politie, intreaba daca au asa ceva. Tona de cafea pentru invatatura. Sau cumpara-ti bicicleta. Ai curaj sa te plimbi pe oriunde si sa fii atent cum o conduci fara a provoca creun accident grav?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu vrei permisul. Mai asteapta 1 an sau 2 si iti va fi mai usor.

| Nonameagain a răspuns:

Nu ai nici o motivatie? Inseamna ca nu iti doresti permisul de conducere. Cel mai bine este sa renunti, decat sa faci accidente grave.

| Nevroza explică (pentru Nonameagain):

Sunt mai prosti ca. mine si au permis. Cum sa nu dau de permis, o metoda sa invat tot exista banuiesc... de condus ma descurc dar sala e iad pentru mine

| petitconseil a răspuns:

Daca nu-ti place sa conduci o masina, lasa-te pagubas.E ca si cum ai fi fortat sa mananci o mancare ce nu-ti place...