| Raulinio a întrebat:

Chiar am nevoie de ajutorul vostru.Cat ma costa sa reconditionez un Volkswagen Passat din 1996 variant adica sa o revopsesc (prezinta urme de rugina) sa schimb scaunele din fata si plafonul interior, sa-i pun faruri cu xenon si schimbatul portierelor fata pe interior si o pereche de jenti. Tin foarte mult la aceasta masina deoarece a fost a talui meu si acum mi-a dato mie si este si prima mea masina.

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Cred ca 2000 de euro iti faci una beton din ea dar depinde si de preturi de acolo in colo...