| Cristi0123 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce am intarziere la acceleratie, trepideaza motorul cand ajunge la punctul 2700/3000 de turatii, la relanti acul de la turatii variaza, mentionez ca am golf 4 1.4 16v,

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca ai throttle body din ala electronic, atunci ala trebuie calibrat, normal la relantiu trebuie sa stea la 800 rpm, iar daca ai electronic ala trebuie reglat cun calculator ceva sau scaner care e capabil sa faca chestia asta.

| Daniel323 a răspuns:

Are soft facut la Sibiu?

| Cristi0123 explică (pentru Daniel323):

Daca tu acolo il faci, nu te mai lauda la toti