| anonim_4396 a întrebat:

In toamana implinesc 18 ani si vreau sa stiu daca da/nu este tarziu ca pe viitor sa-mi castig traiul din tot ce inseamna: soferie, utilaje, remorci, volan, manete?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pe viitor adica inca vreo 10-15 ani pina va fi automatizat cu totul domeniul asta...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca abia la 24 ani poti deveni sofer profesionist cu toate cat...e devreme

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Chiar n-ai ambitia sa faci ceva mai mult cu viata ta?

| anonim_4396 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Poate, daca aş fi avut nişte parinţi mai deştepţi; daca tatal meu nu ar fi fost pocait; daca nu trebuia sa stau în timpul liceului la internat; poate daca nu ma masturbam. etc

| sasha898 a răspuns:

Se cistiga cit de cit bine in domeniu asta. E mult mai binedecit in constructii sau pe lasere in Italia sa lucrezi happy

| TheKings a răspuns:

E foarte bine daca vrei sa te faci sofer de tir.Un sofer de tir castiga cam 1000 de euro pe cursa.Sau nu numai pe tir, pe masina de lemne, etc..Bafta.

| AlexFcd a răspuns:

Nu,nu este tarziu deloc, ba chiar este si devreme, e foarte important sa te gandesti la viitorul tau, si este esential sa te gandesti la viitor!