| femeielibera a întrebat:

Intrebare,daca mergi cu masina si din a 2a o turezi mai mult se intampla ceva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, merge mai repede

| cyupaku a răspuns:

Nu se intampla nimic semnificativ, daca ai ambreiajul semi calcat in caz contrar auto va prinde viteza

| Kinda a răspuns:

Nu, doar daca pornesti din loc si nu esti in 1a iti moare motorul, dar in rest nu, doar ca la un moment dat trebuie sa schimb in a 3a pentru ca nu o poti tura la nesfarsit poate tot asa sa moara motorul sau sa ai diverse probleme.