| AlexXx90 a întrebat:

Joi am examen auto si nu prea stiu ce sa invat. am o carte ce are 2000 de pagini. am citit-o o data dar nu retin nimic din ea.stie cineva cam ce ar fi mai important de invatat? si cam ce cade pe la examene? sau dati-mi un site bun de facut chestionare 2011.Multumesc!

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Intra pe drpciv.ro si iti faci cont si ai acolo exact chestionarele care se dau la examen! Sunt aceleasi intrebari!

| herbalist a răspuns:

Pai in primul rand invata bine semnele si apoi fa intrebari si sa mai inveti paginile acelea cu punctele de penalizare ca vor fi sigur intrebari si din ele( cel putin mie mi au picat) baftathumbs up