| anonim_4396 a întrebat:

La schimbat-orul automat de viteze in afara de 5, 6 viteze care apar pe schimbat-orul am vazut ca apare mai multe "schimburi" si as dori sa stiu care este cel care dai cu spatele, am condus numai manual, si trebuie sa aflu neaparat sau daca are un nume pe el!

Răspuns Câştigător
| vw9378 a răspuns:

P-Parking
R-Reverse
N-Neutral
D-Drive
S-Sport Mode
+/- Tiptronic Modele(Manual adica)

Deci raspunsul este R. Nu uita sa apesi pedala de frana cand selectezi viteza.

3 răspunsuri:
| laurentiu a răspuns:

Scuzati greselile de ortografie m-am grabit si am dat post fara sa verific, si nu mai merge sa o modofic!laughing

| Dexteo a răspuns:

De obicei mansalier-ul este litera 'R

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai pe r si ai rezolvato