| Zebargsbhx a întrebat:

La un audi a6 c6 din 2009 cu motor de 3.0 tdi 239cp cu o cutie automata îi pot monta o cutie manuală in locul celei automate? Daca se poate cam cat m-ar costa!? fara răspunsuri gen n-are rost! Dau funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai face asa ceva serios?
cutiele automate au mod manual daca tii neaparat sa schimbi tu viteza.
in rest trebuie sa modifici jumatate de masina

| smaly a răspuns:

Un prieten de-al meu a vrut sa-si schimbe cutia automata pe cea manuala pe un volvo xc90, nu mia spusbcare e prețu dar te ține binişor!