| nuexistadrogmaitare a întrebat:

M50b25 pe e30 face figuri, motorul e pus de o sapt pe masina si a mers calumea rau, mi-a picat pe mana alaltaieri tocmai mie sa merg 500m si am dat in ea pana in 5000 de ture de vreo 2 3 ori si de atunci merge in suturi, ca si cum n-ar merge in toate pistoanele, ne-am uitat bine si nimic..nu stim ce sa-i mai facem si vina ar fi a mea..niste sfaturi? va rog mult

2 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Poate s-a bulit injectoarele.De la turatii.Sau vezi ce faci la chiuloasa.e30 stiu ca e pretios cu bujia.

| nuexistadrogmaitare explică (pentru noob):

Fura curent pe la o fisa, mersi oricum