| ovidiu8msn a întrebat:

Mi-am luat de curand un Mitsubishi Space star. Atunci cand merg cu masina, cam la fiecare 50-60 secunde se aude un ticait.(un beep de scurta durata) Ce ar putea fi? Este de la computerul de bord...sa fie klima? Cum il opresc?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Centura e pusa? alte becuti nu se aprind in bord? daca nu ii dai de cap, cel mai bine ar fi sa mergi la un mecanic sa o verifice pe un tester! bafta!

| ovidiu8msn explică (pentru RS4):

Am desfacut carcasa CD-playerul si l-am pus inapoi. Azi nu am mai avut ticaituri. laughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ticaitul era in fata volanului!