| Bogdan26071999 a întrebat:

Mi s-a vărsat un bidon de benzina pe bancheta de la mașină. Am spălăt o de 3 ori pana acum și tot nu am scăpat de miros. Aveți vreo soluție?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O duci la o spalatorie de masini

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să verși un bidon de parfum.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bidon cu benzina pe bancheta?
ISU, unde esti?

| relian a răspuns:

Arunci scaunul sau bancheta aia si cumperi alta. Mirosul ala n-o sa mai iasa.
Daca vorbesti d e bancheta din spate aia e ieftina,nu merita sa speli, ori sa incerci ce spui.
Ori daca n u vrei sa dai bani, scoate fata, scoate buretele ala le arunci si pui alt burete alta fata textila, asta daca e din textil.

Nu mai scoti tu mirosul ala nici in ani de zile, poate daca dai foc laughing

| Lukasssz a răspuns:

Incearca sa speli si cu detergent ca sa elimini mirosul

Răspuns utilizator avertizat
| Valkyrie95 a răspuns:

Poti incerca cu bicarbonat de sodiu.E bun pentru indepartarea mirosurilor, dar nu stiu daca functioneaza si la benzina. Faci un experiment.hee hee