| RrobByy a întrebat:

NU MAi pornea atv-ul.Am desfacut bujia. Era neagra.AM CURATAT-O SI CAND AM VRUT SA O BAG LA LOC NU AM MAI INTRAT.Am incercat si cu alta bujie mai veche si nici aia nu intra. Cred ca s-a stricat filetul de la chiuloasa pentru bujie. CE SA ii FAC?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vezi sa nu fi bagat bujia intr-o parte si sa fi stricat filetul.

| RrobByy explică (pentru Intruder19):

Pai da ii s-a stricat filetul dar nu la bujie si la chiuloasa. Ce pot sa ii mai fac?

| Magnifico a răspuns:

Daca s-a stricat filetul la bujie nu prea mai ai ce sa ii faci decat sa iei alta.Bafta

| RrobByy explică:

Nimeni?

| RrobByy explică:

Atv 110cc hummer