| anonim_4396 a întrebat:

Orele de condus de la scoala de soferi se desfasoara individual sau se grupeaza cu alti elevi?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Majoritatea instructorilor tin 1-2 elevi pe bancheta, ca sa participe si la orele de conducere a altor elevi, pentru a auzi mai multe sfaturi si explicatii din practica.
Dar se fac si multe ore individuale.

| zilog a răspuns:

Individual
tu dai banul tu esti stapânul

| glasulfilologului a răspuns:

In nici un caz nu individual.
La grămadă cum s-ar zice. Daca instructorul e aglomerat pot sa fie si inca 3, in afara de tine. Daca e mai liber 1 sau 2.
Acum vorbesc in general. Nu stiu daca ai fi dispus sa cauti altundeva si la un preț mai scump.
Dar pentru școală de șoferi "generala", la grămadă

| danielioan489 a răspuns (pentru glasulfilologului):

Pai si se face cu randul pentru masina?

| AndreeaCristina1992 a răspuns (pentru danielioan489):

Da, se face cu randul happy

| glasulfilologului a răspuns (pentru danielioan489):

Evident. Prima data conduci tu, sa zicem. Dupa care Ion, Vasile, etc.