| 2002mihnea2002 a întrebat:

Pe ce este mai usor sa faci scoala de soferi pentru C+E : Cap tractor cu semi remorca sau Camion cu remorca? Si cutie de viteze in 6 sau 12 sau 16 viteze?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cap cu semiremorca, camion rigid C cu remorca se mai spune camion cu protap (mai greu de dat cu spatele din cauza ca e acel protap in mijloc) - la scoala o sa ai rigid cu remorca, de fel nu dai cu spatele mergi inainte nu e proba de poligon. Sa fie automat, sau cu bataie mai usor de folosit. La angajare o sa ai automat.

| 0RASPUNS0 a răspuns:

Mersu pe jos face picioru frumos

| 2002mihnea2002 explică (pentru 0RASPUNS0):

Ce lageatura are ce spui tu?‍♂️
du-te si iti vezi de treaba