| dany1988122 a întrebat:

Cat de amator sa fii ca sa strici o cutie de viteze? Ma refer la unul care face scoala de soferi

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum o fi reușit, că e epic...

| dany1988122 explică (pentru sierra1):

Cica l-a certat instructorul pe unul in privinta asta, dar nu a stricat-o

| dany1988122 explică (pentru sierra1):

Si tot el s-a enervat ca de ce i-a zis rolling on the floor

| sierra1 a răspuns (pentru dany1988122):

Da, e plină lumea de ei...

| OldSoul a răspuns:

Nu prea cred eu ca strici o cutie asa, cu una cu doua laughing Cel putin daca nu o faci intentionat, dar nu cred ca e cazul.
Plus ca mai e si instructoru in dreapta laughing Ar trebui sa aiba grija de "bunurile" sale.

| J0B0MAT a răspuns:

Toți sunt amatori la școala de șoferi. Cutia de viteze se strică și la profesioniști.
Iar mașinile pentru Școala de șoferi sunt în general sh, cu multe piese schimbate de n-ori, tot sh.

| goguPatent a răspuns:

Oare cat de amator sa fie un amator care nu a condus in viata lui?

| VoidEternal a răspuns (pentru goguPatent):

Relativ amator, as zice laughing

| dany1988122 explică (pentru goguPatent):

M-am referit la altceva.

| goguPatent a răspuns (pentru dany1988122):

Data viitoare poate incerci sa te exprimi mai inteligent sa intelegem si noi