| B_7797 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva daca pot schimba carcasa, ma refer la partea din spate de la iphone, ca la ori ce alt telefon sau e altcumva?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Poti sa-i pui o carcasa pe injectie rolling on the floor.glumesc.normal ca poti sa schimbi carcasa.nicimacar nu e nevoie sa mergi la un meserias ptr.treaba asta.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Se schimba dar greu si pierzi garantia daca mai ai inca. Oricum iti recomand un centru specializat nu sa o faci tu acasa fiindca este un sistem foarte urat facut ca sa nu ii poti schimba bateria si sa cumperi altu!

| B_7797 explică:

Daca as fi avut garantie la el laughing nu ma chinuiam sa-l schimb de una singura big grin.