| IoanaIonuca a întrebat:

Care husa este mai buna pentru un telefon? Cea cu carcasa direct sau cu silicon/altceva pe spate? Ma refer la husele tip carte.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic carcasele din silicon. Dau mai multa rezistenta telefonului la o posibila cadere fiind mai groase si ai posibilitatea sa-ti alegi un model dragut. happy

| Eastwood a răspuns:

Eu merg pe silicon pentru ca e mai comod si in buzunar si destun de rezistent!

| WildBoarHunter a răspuns:

Carcasele de silicon sunt la moda pentru ca au diferite modele, husele fata-spate nu prea...