| gorgiana a întrebat:

Mi-am scăpat telefonul pe jos si s-a lovit destul de rău pe margine... As vrea sa ii schimb carcasa. Dar vreau sa știu daca se poate schimba si partea aceea laterala care s-a lovit...Sin câte știu eu nu se poate schimba decât partea din spate. iFUNDA!

Răspuns Câştigător
| Robert-Ioan_Capiu_1991 a răspuns:

In general se poate schimba cam toata carcasa, daca imi spuneai si modelul telefonului iti puteam spune exact unde trebuie sa mergi cam cat costa si daca se poate sau nu.

1 răspuns: