| Conner a întrebat:

Poate sta o masina pe elevator cateva saptamani?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu are probleme cu rugina, si bratele elevatorului sunt puse in zone ramforsate, nu e nici o problema.
Oricum, eu zic ca masinile de acum sunt gandite si la acest aspect, nu mai e ca pe vremea Daciilor Nova, cand puneai cricul sub ele, si se ondula caroseria de nu mai puteai deschide/inchide usile laughing

| Conner explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mi-ar place sa am propriul elevator de asta intreb, eu ma intreb cat timp poate sta elevatoru cu o masina in aer

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Conner):

Am lucrat cu elevatoare, si n-am auzit niciodata de limite de timp... Asta poti discuta cu firma care ti-l instaleaza.
Oricum, am vazut destule masini care au stat cateva zile pe elevator, nu s-a intamplat nimic.
In service-urile aglomerate, urca masini pe elevator si baga altele pe sub ele laughing