| Anonim_2801 a întrebat:

Poti afla mai multe informatii despre o persoana stiind numarul de la masina si daca da cum big grin?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Singura nu poti, doar Politia are acces la baza de date de unde poate gasi o persoana(proprietarul masinii) dupa numarul de circulatie.

| mgtow a răspuns:

Daca cunosti pe cineva care are pile cu mascatii acea persoana il roaga si iti da informatii

| Minks a răspuns:

Nu poti. Decat daca esti militian (politist)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti daca ai timp si o masina la dispozitie + ceva vrajeala...
Il urmaresti, vezi unde opreste, unde intra, discuti cu cei din zona ( trebuie gasit un motiv )...asa poti afla despre persoana respectiva chiar mai multe decit stie el despre el!
Eu am testat. Functioneaza. Cautam o persoana si ceva informatii. La un " butic " nenorocit de cartier cu doua beri date la niste pierde -vara, am aflat tot ce ma interesa.
Trebuie sa ai fler.
Alta solutie este sa ai ceva relatii pe la politie, dar aia nu stiu asa multe...( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: