| mgtow a întrebat:

Poti circula cu masina daca ai dat tapiteria de la bord jos si tot ce apartine de bord in afara de pedale si schimbat-or + butoane semnalizare-lumini? Nici vitezometrul nu se vede dar poate ramane macar ala.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai da poti dar problema va fi ca daca nu ai vitezometru nu vei stii cat ai si risti sa ai destule amenzi. Nu conteaza interiorul atata timp cat nu ai chestii ilegale montate. Tot ce conteaza este ce scrie in talon adica motor, caroserie, serii, culoare, culoarea geamurilor, roti si ce mai scrie pe acolo. Daca este vorba de bord poti modifica ce vrei tu fiindca nu scrie nicaieri nici o caracteristica!

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

De putut poti circula si fara masina, de ce sa nu poti circula fara tapiterie, bord si toate celelalte?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Poti sa circuli daca masina corespunde tehnic.Bordul masinii are scop informarea conducatorului auto privind functionarea in conditii de siguranta a masinii. Important este ca tu sa-ti ei toate masurile pentru a conduce fara probleme autoturismul.

Apache
| Apache a răspuns:

In Romania poti sa circuli si fara caroserie ...numai sa aiba roti!
http://www.roadtransport.com/blogs/truck-and-van-blog/R12.jpg