| anonim_4396 a întrebat:

Stau avariile la masina aprinse și se încing niște cabluri sub bord, am desfăcut cablurile sa nu facă cumva scurt dar, am rămas fără lumini la masina și pe spate și pe față, am vorbit cu un service pentru mâine dar, cum duc masina pana la service fără semnalizare și stopuri? (15km)

Răspuns Câştigător
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Daca poti porni si merge cu masina e ok mai iei 2 prieteni sau vecini unu in fata ta si unul in spatele tau pe avarie amandoi si ai rezolvat, platforma cred ca e prea scumpa