| andriuha a întrebat:

Problema Volkswagen T4!
Cand pornesc motorul se aude un beep ciudat! Si se aprinde un bec la check engine! Ajutati-ma urgent!

5 răspunsuri:
| subfocus a răspuns:

Cred ca trebuie sa mergi la o diagnoza. ei stiu sigur

| leonardobz a răspuns:

Fa o simpla diagnoza auto
Ceck engine are sute de cauze din care se poate aprinde. La un tester si un mecanic bun afli sigur. De ex daca masina e pe benz sigur se aprinde de la sonda lambda sau egr

__________________________________
Cum se reseteaza Inspectia masinii tale?
Secrete ale climatronicului
Nod32 Antivirus FREE
Windows 7 FREE
Http://useful4you.blogspot.com

| rhadus a răspuns:

Salut.ce ti se aprinde tie ...este becul de la placute.cel putin asa se aprinde in clipul de pe youtube..si ai zis ca problema ta este la fel!

| Dumitrică_Florin_1991 a răspuns:

Check engine, inseamna sa verifici motorul. Cand ai verificat nivelul uleiului ultima data?

| andriuha explică (pentru Dumitrică_Florin_1991):

Este vw t4 2001 tip nou! Uita-te la acest video ca la mine tot problema aceasta! http://www.youtube.com/watch?v=tux0tLZzXtM