| mgtow a întrebat:

Rezista lantul de bicicleta 5.000 km? Nu il fortez tare, doar in linie dreapta mai trag o vajaiala.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca ajungi sa mergi 5000 de km cu bicicleta, Sofere?

| mgtow explică (pentru darrio2007):

Numai cu ea merg 300 km in fiecare saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lantul o sa tina atat cat foaia de angrenaj nu se uzeaza si incepe a avea un pic de,, joc,,. Pedaland cu foaia de angrenaj avand un pic de joc, stramba lantul. Incepe sa cada.

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Da poate rezista dar depinde cât e de foțat depinde de lanț și de bicicletă.

| Mare_Kiddo_1981 a răspuns:

Ideea e ca daca el nu e ruginit adica e nou nout poate tine si mai mult