| Geo17 a întrebat:

Saal. all
Mi-a luat politia scuteru! Jegosii dreacu! Nu am avut acte si asigurare. O zis ca mi-l da inapoi cand duc asigurare!
Nu am nimic acte! Doar un fel de contract vanzare-cumparare!
ATAT!
Pot face un alt talon? Eu? sau se poate face asigurare pe scuter fara talon?
mersi.(Fundo..promis)

7 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Salut Geo, nu stiu daca o sa te ajute dar iti dau un sfat. Nu stiu cum o sa faci sa ti-l iei inapoi dar TOT o sa iei amenda, acesti ''jegosi'' isi fac meseria.
Eu zic sa mergi cu tatal tau la ''jegosi'' si sa vorbiti cu ei.
Numai Bine! Si Geo imi dai mesaj privat ce ai facut daca l-ai luat inapoi (scuterul) Sau imi dai iD tau pe privat!
Numai Bine sper sa ti-l de-a ''jegosii'' happy

| Geo17 explică (pentru DeejayAndr3y):

MS man!

| Hash001 a răspuns (pentru Geo17):

Scoti un 50 vorbesti frumos, nu te enervezi. Hai ca te descurci tongue. Poate mai faci o *** si pe la politiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai asigurare şi acte, dar jegoasă e tot Poliţia? Interesant mod de a gândi. Sper să nu mai circuli vreodată pe drumurile publice.

| Geo17 explică (pentru anonim_4396):

So crezi tu! Ma ce naiba aveti toti mah? Raspundeti la intrebare si lasati prejudecatiile astea ca nu sunteti voi in stare de asa ceva! Ca doar nu sunteti voi mai sfinti ca mine...
PEACE...man..leave in peace!

| alexTT a răspuns:

Daca esti prost si umblii cu scuter fara acte si asigurare asa iti trebuie. Daca loveai o masina cu troaca ta de scuter ce faceai? Statea posesorul masinii sa umble dupa un dobitoc de copchil care se plimba cu scuter fara asigurare.

| Geo17 explică (pentru alexTT):

Du-te ma dracu...NU team cerut sa ma judeci. du-te-n plm...Si asa is eu "distrus" mai ma **** si tu de cap!
Daca vrei rasp la intrebare daca nu...ARIVEDERCI...fraiereeeeee