| PringAloe a întrebat:

Sabotii de la ambreiaj atv, ce dimensiuni trebuie sa aiba? Ca ambreiajul meu s-a consumat, iar eu am un atv corean care nu mai este importat in Italia de unde l-am cumparat, in trecut i-am pus ferodou de dacie, a tinut 3 ani, acum cam patineaza si ma intrebam cat de mare ar trebui sa fie.
Daca stiti cumva, va ascult cu mare placere.

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Încercați pe site-ul oficial al firmei producătoare de atv din Coreea. Folosiți google translate și căutați acolo sau le scrieți. Ce nu se găsește în Europa, iar în România e rar, nu prea are cine să vă ajute.
Sau încercați să găsiți vreun site italian cu astfel de modele de atv și cereți ajutorul acolo! Oricum, până la urmă, va trebui să vă cumpărați un atv din România.